Reklam ve İşbirliği | Gölcük HaberGölcük Haber

11 Nisan 2021 - 10:59

Reklam ve İşbirliği

ve İletişim

Haber ve Şehir Portalı, Donanma Kenti Gölcük’ümüzün tanıtımı ve haberlerini yayınlayan, bölge halkının yanı sıra çevre illerden gelecek olan misafirlerinde ilçemizi tanımalarına yardımcı olacak nerede ne yapılacağına dair bilgiler veren bir şehir portalıdır.

Gölcük Haber ve Şehir Portalı gezi tavsiyeleri, seyahat ipuçları, gezilecek yerler, fotoğraf, ülke ve şehir rehberleri, mekanlar, istatistikleri, ilginç seyahat hikayelerine dair birçok farklı konuda içerik ve kaynak sunmaya çalışıyor.


 

Ne Tür İş Birlikleri Yapabiliriz?

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara  Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimlerim ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemizde ve hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederim ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.


Reklam, Sponsorluk, İletişim, Soru ve Tavsiyeleriniz için:

Twitter: https://twitter.com/golcukoffical

Facebook: https://www.facebook.com/golcukoffical

Instagram: @golcukoffical

 

We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications