Reklam ve İşbirliği | Gölcük HaberGölcük Haber

18 Mayıs 2022 - 17:05

Reklam ve İşbirliği

ve İletişim

Gölcük ve Şehir Portalı, Donanma Kenti Gölcük’ümüzün tanıtımı ve haberlerini yayınlayan, halkının yanı sıra çevre illerden gelecek olan misafirlerinde ilçemizi tanımalarına yardımcı olacak nerede ne yapılacağına dair bilgiler veren bir şehir portalıdır.

Gölcük ve gezi tavsiyeleri, seyahat ipuçları, gezilecek yerler, fotoğraf, ülke ve şehir rehberleri, mekanlar, turizm istatistikleri, ilginç seyahat hikayelerine dair birçok farklı konuda içerik ve kaynak sunmaya çalışıyor.


 

Ne Tür İş Birlikleri Yapabiliriz?

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara  Banner olarak verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimlerim ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemizde ve hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederim ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.


Reklam, Sponsorluk, İletişim, Soru ve Tavsiyeleriniz için:

Twitter: https://twitter.com/golcukoffical

Facebook: https://www.facebook.com/golcukoffical

Instagram: @golcukoffical