Ünlü'den Büyükakına Sert Tepki

Ünlü'den Büyükakına Sert Tepki

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın “Bir buçuk yılda büyükşehire 2 bin işçi alınmış. Belediyedeki personel sayımız çok fazla. Tek bir eleman almam” sözüne tepki gösteren MHP İl Başkaı Aydın Ünlü, “Ülkücüler de hem büyükşehir hem ilçeler

Ünlü'den Büyükakına Sert Tepki

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü, Parti il binasında haftalık düzenlenen olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulundu. İstanbul seçimleri ile ilgili konuşan Ünlü,23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine destek olmak amacıyla İstanbul Tuzla’da görevlendirildi. 30 Mayıs belediye seçimlerinde çalışmaya yönelik yapılacak olan il başkanları toplantısına katılım sağlayacağız. Kocaeli olarak, İstanbul birinci bölgede yer alacağız. İstanbul Tuzla bölgesine siyaset yapan bir partiyiz. Kocaeli’de ne yaptıysak İstanbul Tuzla’da aynı çalışmayı yapacağız. ESG sistemini uygulayacağız, broşür dağıtacağız. Kocaeli teşkilatları bu konuda antrenmanlı” dedi.

BİZ ÜLKÜCÜLERE İŞ SÖZÜ VERDİK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın “Bir buçuk yılda büyükşehire 2 bin işçi alınmış. Belediye de ki personel sayımız çok fazla. Tek bir eleman almam, kimseyi de işten çıkartmayacağım” sözlerine tepki gösteren Aydın Ünlü,  “Doğru bir yöntem değil. Seçimlere yakın bin 500 kişinin işe alınması onları bağlıyor. Onları da atamayacağına göre, kadro doldu açıklaması yapmış Büyükakın. Biz ülkücülere iş sözü verdik. Liderimizi dinledik ve Cumhur ittifakına destek verdik.  Ülkücüler de hem büyükşehir hem ilçelerde çalışma hakkına sahip. Ama bir zamanı var. 6 ay gibi bir süre vermek zorundayız” dedi.

Etiketler: tahir büyükakın aydın ünlü mhp kocaeli kocaeli büyükşehir belediyesi cumhur ittifakı işçi alımı ülkücü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Deniz Büfe
Gölcük Deniz Büfe
Gölcük'te Görmeniz Gereken 5 Yer
Gölcük'te Görmeniz Gereken 5 Yer