9. Soplitav Şenlikleri Başlıyor

9. Soplitav Şenlikleri Başlıyor

Bu yıl 9. kez düzenlenen Soplitav şenlikleri 31 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak.

9. Soplitav Şenlikleri Başlıyor

İlçemiz köylerinden Döşeme köyü muhtarlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9. kez düzenlenen Soplitav şenlikleri 31 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak. 31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde cumartsi ve pazar günü yapılacak olan şenlikler birçok renkli yüzü ağırlacak. Köy muhtarının yaptığı açıklamada, Afak Meydanlı, Melih Kahveci, Şenol Küçük, Ekin Uzunlar gibi birçok ünlü ismin sahne alacağını iletti. Ayrıca etkinlik boyunca Halil Can Oğur tarafından akustik konser verilecek.

9. Soplitav Şenlikleri 31 Ağustos itibariyle kapılarını Gölcük halkına açacak ve ilk gün 20:00 itibariyle Afak Meydanlı sahne alacak. 2 saat sürecek performansın ardından saat 22:00 itibariyle sahneyi Melih Kahveciye bırakacak.

1 Eylül Pazar günü etkinlik tüm hızıyla devam ederken saat 20:00'da Şenol Küçük sahne alacak ve 2 saat sürecek performansının ardından saat 22:00 itibariyle Ekin Uzunlar performans gösterecek.

Etkinlik boyunca Halil Can Oğur akustik konserler verecek ve katılımcılara keyifli anlar yaşatılacak.

Etiketler: soplitav şenlikleri 9. soplitav şenlikleri gölcük karadeniz döşeme köyü nüzhetiye köyü köy şenlikleri gölcük haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Deniz Büfe
Gölcük Deniz Büfe
Gölcük'te Görmeniz Gereken 5 Yer
Gölcük'te Görmeniz Gereken 5 Yer