Kredi Faiz Oranları Ne Durumda?
soplitav şenlikleri

Kredi Faiz Oranları Ne Durumda?

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından konut ve ihtiyaç kredisinde faiz indirimine gidilmesiyle birlikte vatandaşlar güncel kredi faiz oranları hakkında araştırma yapıyor.

Kredi Faiz Oranları Ne Durumda?

Ağustos ayının ortalarında olduğumuz şu günlerde merakla araştırılan konular arasında kredi faiz oranlarında son durum yer alıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın peş peşe konut ve ihtiyaç kredilerinde faiz indirimine gitmesiyle birlikte emlak piyasası da hareketlendi. Peki, kredi faiz oranlarında son durum ne? Akbank, Halkbank, Ziraat, Vakıfbank konut kredisi oranları ne kadar oldu? İşte kredi faiz oranları son durum... Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin satın almak istedikleri konutun tapusu ile kredi kullanmak istedikleri bankanın şubesini ziyaret etmeleri yeterlidir. Banka başvuru işleminde ilk olarak konut kredisi başvuru formu doldurmanızı ister. Ardından kimlik numarası bilginiz üzerinden kredi notu ve kredi sicili sorgulaması yapılarak kredi için uygunluğunuz değerlendirilir.

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında indirime gittiğini duyurdu. Ziraat Bankası 500 bin TL'ye kadar 180 ay vadeli konut kredi faiz oranını 0.99 olarak belirledi.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları:

Kredi Tutarı Azami Vade Faiz Oranı

500.000'e kadar 180 ay Aylık 0,99

500.001 – 1.000.000 180 ay Aylık 1,19

1 milyon üzeri 180 ay Aylık 1,39

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Sarıpanjur konut kredisi: 0.99

İhtiyaç kredisi: 1.49

HALKBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.49

Taşıt kredisi: 1.79

Konut kredisi: 0.99

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi 1.88 seviyesinden yüzde 1.78 seviyesine,

ICBC Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.71 seviyesinden yüzde 1.58 seviyesine,

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.71 seviyesinden yüzde 1.59 seviyesine,

Şu anda kredi masrafı ve kredi faiz oranı en düşük banka Ziraat Bankası olarak öne çıkarken yine de bankaların kredi paketlerinin yanında hayat sigortası ve BES gibi ek ürünleri satmak istemesi vatandaşı zora sokuyor.

Etiketler: kredi konut kredisi ihtiyaç kredisi kefilsiz kredi nasıl çekilir kredi faiz oranları en uygun kredi kredi nasıl çekilir en uygun banka banka kredisi ziraat bankası kredi vakıfbank kredi halkbank kredi araba kredisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!