Fabrikadan Çıkış Fiyatına Su ve Meşrubat
soplitav şenlikleri

Fabrikadan Çıkış Fiyatına Su ve Meşrubat

Su ve Meşrubat Dünyası sattığı ürünlerle Gölcük halkına hizmet verirken, düğün ve cemiyetlere de toplu servis yapıyor.

Fabrikadan Çıkış Fiyatına Su ve Meşrubat

9 yıldır Kavaklı Mahallesi Yavuz Caddesi'nde hizmete devam eden Kerem ve Kaya Demirdöven'in  "Su ve Meşrubat Dünyası", yeni işyerinde fabrika çıkış fiyatına su ve meşrubatı tüketiciye sunmaya başladı.

Değirmendere'de D-130 karayolu üzerinde hizmete başlayan "Su ve Meşrubat Dünyası'nda, hemen hemen her marka su ve meşrubatı marketlerden çok daha uygun fiyata almak mümkün. İşletme ayrıca, düğün ve cemiyetlere de hizmet veriyor..

Firma sahibi Kaya Demirdöven Değirmendere'de yeni hizmete açtıkları iş yerlerinde vatandaşa fabrika çıkış fiyatına su ve meşrubat sattıklarını belirtti. Su ve meşrubatın market fiyatlarından çok daha ucuza ekonomik olarak alınabileceği tek adres olarak öne çıkan işletmede hemen her marka su ve meyve suyu, kola ve çeşitleri satılmakta.

10 yıldır Gölcük, Başiskele ve Karamürsel'de market ve bayilere toptan su ve meşrubat tedarik eden işletme, Değirmendere'deki bu yeni iş yeri ile vatandaşları hesaplı fiyatlarla buluşturmayı amaçlıyor. 

Su ve Meşrubat Dünyası'nda, soda, kola ve meyve sularının tüm çeşitlerine ek olarak meşhur Gürpınar, Abant, Kardelen, Yuvacık ve Erikli sularını bulmak da mümkün.

Etiketler: su soda meşrubat kola uygun fiyat Ucuz fabrika çıkış fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!