Ahbap Gebze'de kurulmaya başlıyor
soplitav şenlikleri

Ahbap Gebze'de kurulmaya başlıyor

Haluk Levent'in kurduğu Ahbap Hareketi Gebze’de start almaya hazırlanıyor. Ahbap Gebze'nin şehir statüsünde değerlendirileceği belirtildi.

Ahbap Gebze'de kurulmaya başlıyor

Ahbap, Türkiye genelinde bir çok yerde özellikle gençlerin katılım gösterdiği bir oluşum olarak örnek projelere imza atıyor. Ahbap üyeleri bulundukları bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatırken, farkındalık yaratan projeleriyle de örnek oluyor. Ahbap Kocaeli olumsuz koşullardaki evlerde yaşam mücadelesi verenlere yardım eli uzatırken, diğer yandan sahil temizliği, sigarayı bıraktırma, donör ve kan bağışı gibi örnek projelere imza atmıştı. Gebze’de belirli bir üye sayısına ulaşan Ahbap Kocaeli, şimdi Gebze’de kurulmaya hazırlanıyor. 

Şehir statüsünde değerlendirilecek
Konu hakkında açıklamalar yapan Ahbap Kocaeli Şehir Başkanı Melike Kutbay, “Ahbap paylaşmak, yardımlaşmak ve tüm canlılara, doğaya saygı gösterip öğrenmek üzerine kurulu şeffaf, şefkatli bir insanlık hareketi. Kocaeli’de birçok olumlu sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Birçok aileye, insana umut olduk. Bizden yardım isteyenlerden desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik. Ahbap Kocaeli olarak Gebze Bölgesi’nde belirli bir üye sayısına ulaştık. Ahbap’ta ilçeler belirli bir sayıya ulaştıklarında il merkezinden ayrılarak şehir statüsünde değerlendiriliyor. Bunlara Keşan, Alanya, Tarsus örnek. Gebze Bölgesi de belirli bir sayıya ulaştığı için Kocaeli’nden bağımsız hale getiriyoruz. " dedi. Ayrıca, Gebze’de olup destek olmak isteyen herkesi Ahbap Gebze’ye davet ettiklerini dile getirdi.

Etiketler: Haluk Levent Ahbap Hareketi Ahbap Gebze Kan Bağışı sahil temizliği sigarayı bıraktırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!