Başkan ve Çankaya Turu
soplitav şenlikleri

Başkan ve Çankaya Turu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Çankaya Belediyesini ziyaret etti.

Başkan ve Çankaya Turu

Ankara Çankaya ziyaretinde Hürriyet İzmit'in sembolü olan pişmaniye ve vazo hediye etti. Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile toplantıya geçilirken iki belediye arasında fikir alışverişinde bulunuldu. Projeler hakkında bilgi paylaşıldı.

Başkan Hürriyet ilk olarak 200 öğrenci kapasiteli Türkiyenin en büyük kreşi olan Çankaya Belediyesi Masal Kalesi Kreşinde incelemelerde bulundu. 20 sınıfın bulunduğu kreşi inceleyen Hürriyet Çankaya Belediyesi yetkililerinden kreşle ilgili bilgiler aldı.

Kültür Merkezi Ziyaretleri

Çankaya belediyesi sınrıları içinde bulunan içerisinde nikah ve kokteyl ve balo imkanları bulunan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, Nazım Hikmet Kültür Merkezi ve Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Park Ziyaretleri

Toplamda 175 dönüm araziye sahip olan içerisinde oyun alanları evcil hayvan alanları, kafeleri kamelyalar ve sosyal aktivitenin yer aldığı Zafer Parkı, İsmet İnönü Parkı, Lozan Parkında incelemelerde bulundu. Bu ziyaretlerin ardından İzmitte de bu tür çalışmaların yapılacağının sinyalini verdi.

Etiketler: çankaya fatma kaplan hürriyet izmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!