Kocaeli Büyük Bir Marka Olacak
soplitav şenlikleri

Kocaeli Büyük Bir Marka Olacak

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, “Denizci Kocaeli’yi büyük bir marka yapmak için elimizi taşın altına daha çok koyacağız” dedi

Kocaeli Büyük Bir Marka Olacak

İMEAK DTO Kocaeli Şube Başkanı Doğusel, yoğun yaz dönemi faaliyetlerini değerlendirdi. Körfez’deki hizmet binası açılışının ülke genelinde ses getirdiğini ifade eden Doğusel, “Sorumluluğumuz arttı. Çünkü artık daha güçlü bir Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi var. Artık hedeflerimiz daha büyük. Artık geleceğimiz daha aydınlık. Denizci Kocaeli’yi büyük bir marka yapmak için elimizi taşın altına daha çok koyacağız. Önerilerimizi daha çok sıralayacağız” diye konuştu.

Meclisin konuk konuşmacısı Ekonomist Çağlayan Ateş oldu. Ateş, ‘Bu yılın ilk yarısında ekonomik göstergeler’ konulu sunum gerçekleştirdi. Son 6 ayda ekonomiyi etkileyen faktörlerin neler olduğuna değinen Ateş, Dünyada işsizlik oranlarından sektörel istihdam rakamlarına, toplam kredi büyümelerinden tüketici ve ticari kredilerin seyrine ve kredi faiz oranlarına kadar geniş bir yelpazede üyelere bilgi verdi. Aylık toplantıda ayrıca denizcilik sektörü ile ilgili sorunlar da ele alındı.

Sorunlar Konuşuldu

Kocaeli Su Ürünleri Kooperatifleri Bölge Birliği Körfez Temsilcisi Sedat Pek, Körfezli balıkçıların karşılaştığı sorunları dile getirdi. Toplantı sonunda bir gelenek tekrarlandı. Konuşmacı Çağlayan Ateş'e ve DTO etkinliklerine destek sağlayan Mustafa Balkan'a, Meclis Başkanı Kürşat Bal ile DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel tarafından tablo hediye edildi.

Etiketler: kocaeli marka gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!