Gölcük Sivritepe 541 Konutların Teslim Tarihi Ne Zaman?
soplitav şenlikleri

Gölcük Sivritepe 541 Konutların Teslim Tarihi Ne Zaman?

TOKİ Gölcük Sivritepe 541 konutların teslim tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Gölcük Sivritepe 541 Konutların Teslim Tarihi Ne Zaman?

Şehit Aileleri, maluller ile dul ve yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı kura ile belirlenecektir.  %40 engellilere konut sayısının %5’i kadar kontenjan ayrılacak ve kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.

Diğer konut alıcı adayları başvuru sayısına göre gerektiği takdirde kura ile belirlenecektir. İlk dönemsel artış tarihi; Ocak 2020'den itibaren başlatılacaktır. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş yapabileceklerdir. Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Konut alıcısı, Gayrimenkul’ ün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Konutlar, fiyat listelerinde bulunan indirimsiz fiyatlar üzerinden, %10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıçları konut teslimlerini takip eden ay itibariyle başlayacak şekilde satılacaktır.

Etiketler: TOKİ gayrimenkul konut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!