Saldırıda bulunan üvey babasını öldürdü
soplitav şenlikleri

Saldırıda bulunan üvey babasını öldürdü

Gölcük'de, 13-14 yaşlarındayken kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia ettiği üvey babasını öldüren Şerife A.'nın (32) yargılanması sürüyor.

Saldırıda bulunan üvey babasını öldürdü

Tanık olarak dinlenen Sevim K., Yaşar K.'ın Şerife A.'nın kızına küçükken cinsel istismarda bulunduğunu ve hele büyüsün o zaman ben bunu ne yapacağım şeklinde konuştuğunu ifade etti. 

Geçen yıl 15 Ekim'de Gölcük'te meydana gelen olayda, Şerife A., üvey babası Yaşar K.'Yı bıçaklayarak cinayet işledi. Yaşar K., kaldırıldığı hastanede öldü. Şerife A.'nın 'kasten adam öldürme' suçundan yargılanmasına bugün devam edildi. Duruşmaya Şerife A. görüntülü sistemden katılırken, kızı A.A. ve akrabaları Sevim K. tanık olarak dinlendi.

Şerife A.'nın kızı A.A., dedesinin kendisine cinsel içerikli eylemlerlerde bulunmadığını, annesine karşı cinsel içerikli eylemleri ise teyzesinden ve annesinden duyduğunu belirtti.

Sevim K. ise babasının A.A hakkında, büyüsün o zaman göreceksiniz şeklindeki sözlerini bizzat defalarca duyduğunu söyledi. Maktulun, sanığın kızı A.'yı annesine vermediğini, hem kendisinin hem de  ortak komşularının maktulün sanığın kızına karşı cinsel eylemlerini gördük belirtti. 2002 yılında maktulün yaşadığı eve gittiğinde o dönem küçük olan sanığın maktul ile beraber aynı yatakta yattığını gördüğünü, tepki gösterince Yaşar K'nın 'şakalaşıyoruz' dediğini ifade etti. Mahkeme heyeti sanık Şerife A.'nın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Duruşmayı ise 22 Ekim 2019 tarihine erteledi.

Etiketler: cinsel istismar istismar ölüm cinayet üvey baba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!