Değirmendere’de Yapılan Muhteşem Festivale Büyük Katılım
soplitav şenlikleri

Değirmendere’de Yapılan Muhteşem Festivale Büyük Katılım

Gölcük Belediyesi Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali, Çınarlık Meydanı’na kentin her noktasından gelen onbinlerce katılım oldu.

Değirmendere’de Yapılan Muhteşem Festivale Büyük Katılım

Festivalde ünlü sanatçı Mehmet Erdem ve Melih Kahveci, birbirinden güzel şarkılarıyla güzel bir gece yaşattı. Coşku ve eğlence dolu unutulmaz anlar yaşandı. 

Melih Kahveci'den unutulmaz performans 

Değirmendere Fındık Festivali’nde sahneye ilk çıkan sanatçı Melih Kahveci oldu. Bir buçuk saat sahnede kalan Kahveci, en güzel şarkılarını seslendirdi.  Milletvekili Emine Zeybek; Melih Kahveci’ye çiçek vererek teşekkür etti ve tebriklerini iletti. Sanatçı konserinden sonra En İyi Fındık Yetiştiriciliği Yarışması’nda ödül kazanan katılımcılara Belediye Meclis Üyeleri Savaş Toprak, Oğuz Çelebi ve Kürşat Çakıroğlu ödüllerini takdim etti.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer müjdeyi verdi 

Ödül töreni sonrası Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer sahneye çıkarak onbinlerce kişiyi selamladı. 7 yıl sonra Fındık Festivali’ni gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Yüzbaşılar’da kum futbolu, plaj voleybolu ve sokak basketbolu turnuvalarıyla ödül törenini gerçekleştirdiklerini söyledi. 3 turnuvaya 1.500'den fazla kişinin katıldığını ekledi. Ayrıca,18 Ağustos tarihinde Ulusal Açık Su Yüzme Yarışlarını Değirmendere’de yapacaklarını anlattı.Tüm bunlara ek olarak Fındık Festivalini Değirmendere’de her yıl yapacakları ve önümüzdeki yazın bir Edebiyat Sempozyumunu da gerçekleştirecekleri müjdesini verdi. 

Mehmet Erdem'den muhteşem konser 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in ardından sanatçı Mehmet Erdem sahneye çıktı. Birbirinden güzel şarkılarını seslendirip konsere katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonrası Sayın Başkan Sezer, sanatçıya çiçek ve fındık vererek teşekkürlerini iletti. Ayrıca bir Kocaelispor taraftarının getirmiş olduğu atkı da Mehmet Erdem’e verildi. Mehmet Erdem de, konserine gelenlere ve Başkan Sezer’e teşekkürlerini iletti.

Etiketler: Mehmet Erdem Ali Yıldırım Sezer Gölcük Belediye Başkanı konser festival Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali Fındık Yetiştiriciliği Değirmendere Emine Zeybek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!