Çöp Kokusu
soplitav şenlikleri

Çöp Kokusu

Fatma Kaplan Hürriyet Alikahya halkıyla buluştu. Büyükşehir ile görüşerek İzaydaş yüzünden olan çöp kokusunu gidermek istediğini anlattı.

Çöp Kokusu

Başkan Hürriyet Alikahyada vatandaşları tek tek dinlerken Chp İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Meclis Üyeleri ve bölge mahalle muhtarları da hazır bulundu. Vatandaşların ilgisi bir hayli yoğun oldu.

Büyük İşler

Elimizi taşın altına koyduk diyen Fatma Kaplan '' hizmet etme görevi bize verildi. Daha güzel daha aydınlık bir Alikahya için elimizi taşın altına koyduk. Seçimler bitti artık hizmet etme vakti, sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız. Buranın sıkıntılarını biliyorum spor alanları ve çevre temizliği gibi bir çok sorunu planlarım arasına aldık'' dedi.

Çöp Artıkları

''Alikahyada diğer yerlere nazaran en büyük sorun çöp kokusudur bunun nedeni de izaydaş'ın bu bölgede olması. Kimse bu çöp kokusunu çekmek zorunda değil. Bundan kurtulmak için ve Alikahya halkını rahat ettirmek içim elimden geleni yapacağım. Adaletli ve olduğum gibi davranmak seçimlerden önce de vaatlerim arasındaydı''

Yeni Projeler

Projelerimizin çoğunu 100 günde başlattık. Mesela kreş müdürlüğümüz önümüzdeki ay kuruluyor.  Eylül ayında inşallah bu projeye başlayacağız. Bir çok bölgemizde belediyelere ait kreşler yapılacak.

Veteriner İşleri Müdürlüğü

Başkan Hürriyet; ''Can dostlarımız için ise barınak değil yaşam alanı oluşturacağız. Hem hayvanlarımızı sahiplendirip hem gönüllü hayvan severlerin desteği ile hayvanlarımız güzel yaşam alanlarına sahip olabilecek'' ifadelerinde bulundu.

 

Etiketler: chp alikahya Fatma Kaplan Hürriyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!