Canlı Sonuçlar | Gölcük HaberGölcük Haber

4 Mart 2021 - 08:52
ARJANTİN KUPASI
MS
Boca Juniors Boca Juniors
2 - 1
Claypole Claypole
BAHREYN KRAL KUPASI
18:15
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
- : -
Al Riffa Al Riffa
BELÇİKA KUPASI
20:00
Racing Genk Racing Genk
- : -
KRC Mechelen KRC Mechelen
22:45
Standard Liege Standard Liege
- : -
Club Brugge Club Brugge
BREZİLYA ALAGOANO
MS
CSA CSA
5 - 0
CEO CEO
BREZİLYA BAİANO
MS
Bahia Bahia
0 - 1
UNIRB FC UNIRB FC
BREZİLYA CARİOCA
MS
Botafogo FR Botafogo FR
0 - 0
Boavista SC Boavista SC
MS
Vasco da Gama Vasco da Gama
0 - 1
AA Portuguesa AA Portuguesa
BREZİLYA CATARİNENSE
MS
Marcilio Dias Marcilio Dias
2 - 0
EC Prospera EC Prospera
MS
Avai FC Avai FC
1 - 0
Figueirense Figueirense
22:00
Metropolitano Metropolitano
- : -
Joinville Joinville
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
MS
Fortaleza Fortaleza
1 - 0
CRB CRB
BREZİLYA GAUCHO
MS
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
3 - 3
Novo Hamburgo Novo Hamburgo
MS
Gremio Gremio
4 - 1
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
MS
CE Aimore CE Aimore
2 - 0
Esportivo-RS Esportivo-RS
BREZİLYA PARANAENSE
ERT
Gremio Maringa Gremio Maringa
0 - 0
Coritiba Coritiba
ERT
Cascavel-PR Cascavel-PR
0 - 0
Toledo Toledo
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS
Corinthians Corinthians
2 - 2
Palmeiras Palmeiras
MS
Sao Caetano Sao Caetano
0 - 2
RB Bragantino RB Bragantino
21:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
São Bento São Bento
22:45
Botafogo-SP Botafogo-SP
- : -
Guarani Guarani
BREZİLYA PERNAMBUCANO
MS
Sport Recife Sport Recife
1 - 2
Salgueiro AC Salgueiro AC
BREZİLYA POTİGUAR
21:30
Abc FC Abc FC
- : -
CE Forca E Luz CE Forca E Luz
BREZİLYA SERGİPANO
MS
Itabaiana Itabaiana
1 - 0
Boca Junior Boca Junior
DANİMARKA SÜPER LİGİ
20:00
Lyngby Lyngby
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
20:00
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Odense Odense
22:00
Brondby Brondby
- : -
Randers Randers
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
13:00
Lori FC Lori FC
- : -
FC Noah FC Noah
ESTONYA 2. LİGİ
20:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
FC Nomme United FC Nomme United
FAS KUPASI
16:30
Wydad Serghini Wydad Serghini
- : -
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
19:00
Chabab Atlas Khenifra Chabab Atlas Khenifra
- : -
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
21:00
Chabab Mohammédia Chabab Mohammédia
- : -
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
FİNLANDİYA KUPASI
15:00
Helsinki Helsinki
- : -
KTP KTP
20:00
Klubi 04 Klubi 04
- : -
Gnistan Gnistan
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
3 - 0
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
MS
CSD Municipal CSD Municipal
3 - 1
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
MS
Coban Imperial Coban Imperial
2 - 2
Sacachispas Sacachispas
MS
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
0 - 0
Club Xelaju Club Xelaju
HONDURAS 1. LİGİ
MS
Real De Minas Real De Minas
0 - 3
CD Motagua CD Motagua
MS
CD Real Sociedad CD Real Sociedad
2 - 2
CD Olimpia CD Olimpia
MS
CD Platense CD Platense
5 - 3
CD Marathon CD Marathon
MS
CD Honduras Progreso CD Honduras Progreso
0 - 3
UPNFM UPNFM
HONG KONG 1. LİG
15:00
Kitchee Kitchee
- : -
TSW Pegasus TSW Pegasus
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
21:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Everton Everton
21:00
Fulham Fulham
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
23:15
Liverpool Liverpool
- : -
Chelsea Chelsea
İSPANYA KRAL KUPASI
23:00
Levante Levante
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
İSRAİL 1. LİGİ
20:00
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba
21:00
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
21:45
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:15
Sion Sion
- : -
Lugano Lugano
22:30
Zurich Zurich
- : -
Luzern Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
22:45
Parma Parma
- : -
Inter Inter
İTALYA SERİE C LİGİ
17:00
Livorno Livorno
- : -
Alessandria Alessandria
17:00
Carrarese Carrarese
- : -
Grosseto Grosseto
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Patriotas Patriotas
0 - 1
America de Cali America de Cali
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
Limon FC Limon FC
0 - 2
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
MS
Sporting San Jose Sporting San Jose
0 - 1
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
MS
Guadalupe FC Guadalupe FC
1 - 3
LD Alajuelense LD Alajuelense
MS
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
1 - 1
AD San Carlos AD San Carlos
KUVEYT 1. LİGİ
17:00
Al-Kuwait Al-Kuwait
- : -
Al-Shabab Al-Shabab
19:30
Al-Quadsia Al-Quadsia
- : -
Khaitan SC Khaitan SC
LİBERTADORES KUPASI
MS
Caracas Caracas
2 - 0
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
MS
Club Guarani Club Guarani
1 - 1
Royal Pari Royal Pari
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
Union Titus Petange Union Titus Petange
- 0
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
-
Dudelange Dudelange
- 0
Swift Hesperange Swift Hesperange
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
2 - 0
Cancun FC Cancun FC
MS
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
0 - 1
Morelia Monarcas Morelia Monarcas
MS
Cimarrones Cimarrones
2 - 0
Alebrijes De Oaxaca Alebrijes De Oaxaca
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
FC Juarez FC Juarez
1 - 6
Monterrey Monterrey
MS
Queretaro Queretaro
2 - 2
CD Guadalajara CD Guadalajara
MS
Cruz Azul Cruz Azul
1 - 0
Mazatlan FC Mazatlan FC
MS
Club Tijuana Club Tijuana
0 - 2
Club America Club America
MISIR 1.LİGİ
16:00
Ghazl Al Mehalla Ghazl Al Mehalla
- : -
National Bank Egypt National Bank Egypt
18:00
El Geish El Geish
- : -
ENPPI ENPPI
POLONYA EKSTRAKLASA
22:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Wisla Plock Wisla Plock
PORTEKİZ KUPASI
23:15
Benfica Benfica
- : -
Estoril Estoril
ROMANYA KUPASI
21:00
FC Dunarea Calarasi FC Dunarea Calarasi
- : -
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
SPOR TOTO SÜPER LİG
16:00
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
- : -
Göztepe Göztepe
16:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:45
Al Taawon Al Taawon
- : -
Al Baten Al Baten
TAYLAND PREMİER LİGİ
14:30
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Chonburi Chonburi
15:00
Bangkok Glass Bangkok Glass
- : -
Sukhothai FC Sukhothai FC
TFF 2. LİG
13:00
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
- : -
Turgutluspor Turgutluspor
14:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
Vanspor FK Vanspor FK
14:00
Pendikspor Pendikspor
- : -
Eyüpspor Eyüpspor
14:00
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
- : -
Pazarspor Pazarspor
14:00
Tetiş Yapı Elazığspor Tetiş Yapı Elazığspor
- : -
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
14:00
Sarıyer Sarıyer
- : -
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
14:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
14:00
Manisa FK Manisa FK
- : -
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
14:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
- : -
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
14:00
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
- : -
İnegölspor İnegölspor
14:00
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
- : -
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
14:00
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
14:00
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
14:00
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
- : -
Kırklarelispor Kırklarelispor
14:00
Hacettepe Hacettepe
- : -
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
14:00
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
- : -
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
14:00
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
- : -
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
14:00
Çorum FK Çorum FK
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
14:00
Mamak FK Mamak FK
- : -
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
TFF 3. LİG
12:00
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
- : -
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
14:00
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
- : -
Düzcespor Düzcespor
14:00
Kozanspor FK Kozanspor FK
- : -
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
14:00
Silivrispor Silivrispor
- : -
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
14:00
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
- : -
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
14:00
Muğlaspor Muğlaspor
- : -
Modafen Modafen
14:00
Adıyaman 1954 Spor Adıyaman 1954 Spor
- : -
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
14:00
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
- : -
Alanya Kestelspor Alanya Kestelspor
TUNUS 1. LİGİ
16:00
CA Bizertin CA Bizertin
- : -
Stade Tunisien Stade Tunisien
16:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
Tataouine Tataouine
UEFA KADINLAR ŞAMPİYONLAR LİGİ
09:00
BIIK Kazygurt (K) BIIK Kazygurt (K)
- : -
Bayern Münih (K) Bayern Münih (K)
18:00
Olympique Lyon (K) Olympique Lyon (K)
- : -
Brondby (K) Brondby (K)
UMMAN LİGİ
16:20
Al Msnaa Al Msnaa
- : -
Muscat Muscat
16:20
Nizwa Nizwa
- : -
Al-Rustaq Al-Rustaq
16:45
Al Ittehad Al Ittehad
- : -
Al Suwaiq Al Suwaiq
19:00
Sohar Sohar
- : -
Saham Saham
YUNANİSTAN KUPASI
19:00
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
AEK AEK
21:00
Aris Aris
- : -
Olympiakos Olympiakos
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 27 32 57
2 Beşiktaş 26 31 57
3 Fenerbahçe 26 21 54
4 Trabzonspor 26 7 48
5 Hatayspor 27 15 46
6 Gaziantep FK 27 9 43
7 Alanyaspor 26 14 42
8 Fatih Karagümrük 27 7 41
9 Göztepe 26 5 35
10 Antalyaspor 26 -5 34
11 Sivasspor 26 -1 33
12 Konyaspor 26 2 32
13 Yeni Malatyaspor 27 -3 31
14 Kasımpaşa 26 -12 29
15 Kayserispor 26 -12 28
16 Çaykur Rizespor 27 -13 28
17 Başakşehir FK 27 -16 26
18 BB Erzurumspor 27 -17 26
19 MKE Ankaragücü 26 -15 23
20 Denizlispor 26 -23 21
21 Gençlerbirliği 26 -26 21
# TAKIMLAR O AV P
1 Giresunspor 24 23 53
2 Samsunspor 24 20 50
3 İstanbulspor 24 22 46
4 Altınordu 24 6 44
5 Adana Demirspor 24 17 42
6 Altay 24 12 41
7 Tuzlaspor 24 4 41
8 Ankara Keçiörengücü 24 14 39
9 Bursaspor 24 0 34
10 Bandırmaspor 24 -1 31
11 Ümraniyespor 24 -5 31
12 Adanaspor 24 -2 26
13 Boluspor 24 -3 26
14 Menemenspor 24 -12 26
15 Balıkesirspor 24 -9 25
16 Akhisarspor 24 -20 19
17 Ankaraspor 24 -24 15
18 Eskişehirspor 24 -42 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 24 50 64
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 23 31 45
4 24Erzincanspor 23 18 44
5 Ankara Demirspor 24 14 43
6 Amed Sportif 24 7 41
7 Uşak Spor 24 9 40
8 Kocaelispor 23 8 40
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Pendikspor 28 1 40
11 Sarıyer 24 13 39
12 Afjet Afyonspor 23 2 35
13 Çorum FK 23 14 33
14 Kahramanmaraşspor 23 -8 27
15 Zonguldak Kömürspor 23 -12 22
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Sancaktepe FK 23 -17 22
18 İnegölspor 24 -11 21
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Ergene Velimeşe 24 -18 21
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Hacettepe Spor 24 -16 19
23 Gümüşhanespor 24 -24 17
24 Niğde Anadolu FK 24 -22 15
25 Şanlıurfaspor 24 -38 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 25 39 59
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Van Spor 25 17 47
5 Bodrumspor 25 22 45
6 Sakaryaspor 25 15 45
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Kırşehir Belediyespor 25 14 43
9 Turgutluspor 25 -4 43
10 Serik Belediyespor 25 8 39
11 Kırklarelispor 25 8 38
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Etimesgut Belediyespor 25 8 37
14 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Tarsus İdman Yurdu 25 4 36
17 Pendikspor 25 13 35
18 Pazarspor 25 -2 34
19 Sivas Belediyespor 25 7 33
20 Karacabey Belediyespor 25 1 33
21 1922 Konyaspor 25 -2 26
22 Bayburt Özel İdare Spor 25 -14 26
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 25 -15 24
25 Mamak FK 25 -39 23
26 Elazığspor 25 -19 21
27 Kardemir Karabükspor 25 -61 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Atletico Madrid 24 31 58
2 Barcelona 25 33 53
3 Real Madrid 25 23 53
4 Sevilla 24 16 48
5 Real Sociedad 25 21 42
6 Real Betis 25 -5 39
7 Villarreal 25 6 37
8 Granada 25 -11 33
9 Levante 25 1 32
10 Athletic Bilbao 24 6 30
11 Celta Vigo 25 -7 30
12 Osasuna 25 -10 28
13 Getafe 25 -10 27
14 Valencia 25 -5 27
15 Cadiz 25 -20 25
16 Eibar 25 -8 22
17 Valladolid 25 -13 22
18 Deportivo Alaves 25 -19 22
19 Elche 24 -15 21
20 Huesca 25 -14 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 23 35 52
2 RB Leipzig 23 23 50
3 Wolfsburg 23 18 45
4 Eintracht Frankfurt 23 14 42
5 Borussia Dortmund 23 17 39
6 Bayer Leverkusen 23 15 37
7 Union Berlin 23 10 34
8 Freiburg 23 2 34
9 Mönchengladbach 23 4 33
10 Stuttgart 23 8 32
11 Hoffenheim 23 -3 27
12 Werder Bremen 22 -6 26
13 Augsburg 23 -12 26
14 Köln 23 -20 21
15 Hertha Berlin 23 -16 18
16 Arminia Bielefeld 22 -23 18
17 Mainz 05 23 -21 17
18 Schalke 04 23 -45 9
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 27 39 65
2 Manchester United 27 21 51
3 Leicester City 27 15 50
4 West Ham United 26 9 45
5 Chelsea 26 16 44
6 Liverpool 26 13 43
7 Everton 25 5 43
8 Tottenham 25 14 39
9 Aston Villa 25 11 39
10 Arsenal 26 7 37
11 Leeds United 26 -1 35
12 Wolverhampton 27 -9 34
13 Crystal Palace 27 -14 34
14 Southampton 26 -13 30
15 Burnley 27 -16 29
16 Brighton & Hove Albion 26 -7 26
17 Newcastle United 26 -17 26
18 Fulham 26 -11 23
19 West Bromwich 26 -35 17
20 Sheffield United 27 -27 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 24 36 56
2 Milan 25 18 53
3 Juventus 24 28 49
4 Atalanta 25 28 49
5 Roma 25 12 47
6 Napoli 24 24 44
7 Lazio 24 6 43
8 Hellas Verona 25 7 38
9 Sassuolo 24 3 36
10 Sampdoria 25 -3 31
11 Udinese 25 -7 29
12 Bologna 25 -6 28
13 Genoa 25 -10 27
14 Fiorentina 25 -12 25
15 Spezia 25 -14 25
16 Benevento 25 -22 25
17 Cagliari 25 -14 21
18 Torino 23 -8 20
19 Parma 24 -28 15
20 Crotone 25 -38 12
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications