Şirin Mescit: Karamürsel Sahilde Adı Gibi Şirin Bir Mescit

Karamürsel ilçesinden Yalova istikametinde sahil kesiminde ilerlediğinizde sizleri adı gibi şirin bir mescit karşılıyor.

2017 yılında hayırsever bir iş adamı tarafından yaptırılan ve bölge halkının kullanımına sunulan Şirin Mescit denize sıfır konumu ile ibadetlerinizi muazzam güzelliklerle yapmanızı sağlıyor. Denize sıfır konumu sayesinde mescit içerisinde bile muhteşem bir deniz manzarası var. Hem anayola yakınlığı hemde sahil kesiminde olmasından dolayı ulaşımı ve bulunması gayet kolay olan Şirin Mescit ibadetleriniz için muhakkak gitmeniz ve görmeniz gereken bir yer.

Karamürsel Dereköy sahilinde hem çay ve kahvenizi içebileceğiniz dünya güzelliklerini doyasıya görebileceğiniz hemde bu güzel ibadethane Şirin Mescit’te ibadetlerinizi yapabileceğiniz bir konumda.

Şirin Mescit Nerede? Karamürsel Şirin Mescit’e Nasıl Gidilir?

Gölcük istikametinden gelecekler için Karamürsel’i çıkıp Yalova istikametine doğru giderken hemen anayolun yanında kalıyor. Aşağıdaki harita sayesinde konumunu hızlıca görebilir ve vakit kaybetmeden bu eşsiz mimari harikayı görmek için Şirin Mescit’i gezi rotanıza ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.