Gölcük ADD Öğrencilere Burs Veriyor

Gölcük ADD İlçemizin en etkin derneklerinden birisi, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gölcük Şubesi yıl içinde birçok etkinlikler yaparak ve hayırsever üyelerinden elde edilen bağışlarla öğrencilere burslar vererek gelecek nesillerin vatansever Atatürkçü olarak yetişmelerine katkı sağlamaya çalışıyor.

Burs ücreti arttı

Konu hakkında gazetemize açıklama yapan ADD Gölcük Şube Başkanı Cemil Özbaş “Derneğimiz senelerden beri öğrencilerimize burs veriyor. Geçen yıl 11 öğrencimize aylık 150 TL burs vererek eğitimlerine katkı sağladık. Bu yıl öğrencilerimizin daha da zorlandığını düşünerek bursumuzu aylık 200 TL’ye çıkardık” dedi.

BAĞIŞLARI BEKLİYORUZ

ADD Gölcük Şube Başkanı Cemil Özbaş açıklamasının devamında “Bu eğitim yılında şartlarımızı zorlayarak 20 öğrenciye burs verme taahhüdünde bulunduğumuz için, üyelerimiz ile tüm Gölcük ve Değirmendere halkını öğrenci burs havuzumuza bağışta bulunmaya davet ediyoruz. Bağış yapmak isteyen gönüllülerimiz derneğimize gelerek veya Burs Havuzu için İş Bankası Gölcük Şubesinde açtığımız TR31 0006 4000 0012 4231 1714 12 nolu hesaba yardımlarını yapabilirler” şeklinde konuştu.

Kaynak: Gölcük Gündem Gazetesi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.