Dünya Müslümanlarının Sesi Oldu | Gölcük HaberGölcük Haber

8 Ağustos 2022 - 14:03

Dünya Müslümanlarının Sesi Oldu

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, ülke ve ilçe gündemini değerlendirdi. Başkan Seymen, yaptığı açıklamada, ‘BM’de ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, Dünya Müslümanlarının ve kimsesizlerin sesi oldu’ dedi.  

Dünya Müslümanlarının Sesi Oldu
Son Güncelleme :

05 Ekim 2019 - 8:41

9742 okuma

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, ülke ve ilçe gündemini değerlendirdi. Başkan Seymen, yaptığı açıklamada, ‘BM’de ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, Dünya Müslümanlarının ve kimsesizlerin sesi oldu’ dedi.

Cumhurbaşkanımızın ilkeli duruşu tüm Dünya’ya örnek niteliğindedir

Başkan Seymen, ilk olarak, ‘Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde ABD’de Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda yine Dünya Müslümanlarının ve kimsesizlerin sesi olmuştur. Mazlumların yanında elif gibi dimdik duran liderimiz aynı zamanda küresel sorunları en kapsamlı ele alan Devlet Başkanı olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımızın bir lider olarak dünya topraklarının tüm paydaşlarına sorumlulukların hatırlatılması çerçevesinde bu ilkeli duruşu tüm Dünya’ya örnek niteliğindedir. Bizlerde bu dik ve ilkeli duruşu perçinlemek için çok çalışacağız, vatandaşlarımıza kalbine dokunarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz’ dedi.

“Her deprem bizlere 17 Ağustos felaketini ve çektiğimiz acıları anımsatıyor”

Açıklamalarını sürdüren Başkan Seymen, ‘Geçtiğimiz hafta malum Kocaeli çevresinde de hissedilen bir deprem yaşadık. Çok şükür can veya mal kaybımız olmadı. Her deprem bizlere 17 Ağustos felaketini ve çektiğimiz acıları anımsatıyor. Bizler de bu doğrultuda tedbirlerimizi artırmalı, gerekli önlemleri almalıyız. Bu bağlamda Belediyemiz ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız denetlemelerini ve çalışmalarını arttırdılar. Bizlerde vatandaşlarımızın can güvenliği için alınacak bütün tedbirlerin destekçisi olacağız’ diye konuştu.

Diyarbakır il binası önünde evlatlarının özlemiyle nöbetinin devam ettiren ailelerimizle yana olmaya devam edecektir”

50’nin üzerinde aile Diyarbakır il binası önünde nöbetini sürdürdüğünü ifade eden Başkan Seymen, “ Teröre karşı şerefli bir tavır sergileyen ailelerimize vatandaşlarımız, STK’larımız ve sanatçılarımız destek vermeye devam etmektedir. Bizlerin de duası evlatlarının özlemiyle nöbetinin devam ettiren ailelerimizle yana olmaya devam edecektir’ dedi.

“Ellibeş’in enerjisi bizlerin de çalışma motivasyonu artırdı”

Başkan Seymen, “İl Başkanımız,  Bir önceki Belediye Başkanımız Sayın geçtiğimiz günlerde teşkilatımızı ziyaret etti. Birlikte Gölcük Belediye Başkanımız Sayın ’i ziyaret ederek programlarımıza başladık. Daha sonra esnaf ve STK ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Sayın Ellibeş’in enerjisi bizlerin de çalışma motivasyonu artırdı. Ayrıca Gölcük esnaf ve halkının Sayın İl Başkanımıza teveccühü oldukça yüksekti. Akşamında ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İl Başkanımız Mehmet Ellibeş ve Gölcük Belediye Başkanımız Av. Ali Yıldırım Sezer’i mahalle başkanlarımızla buluşturduğumuz bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Sayın Ellibeş’in Başkanlık ettiği toplantıda mahalle başkanlarımız mahallelerinde bulunan sıkıntı birinci ağızdan başkanlarımıza ilettiler ve alınacak önlemler, yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış-verişinde bulundular. İlçemiz adına çok verimli geçen toplantıya iştirak eden çok değerli Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve Gölcük Belediye Başkanımıza mahalle başkanlarımız ve teşkilatımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Kurulduğu günden beri vatandaştan kopmayan bir teşkilatız”

Başkan Seymen son olarak, ‘Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak vatandaşlarımızla hemhal olmaya devam ediyoruz. İlçe Yöneticisi arkadaşlarımla beraber Düğün ve cemiyet ziyaretlerimize elimizden geldiğince önem gösteriyoruz. Hac ibadetini yerine getiren hemşerilerimiz ziyaret ederek hayır dualarını alıyoruz. Ayrıca STK ziyaretlerimizi de aksatmayarak bu kentin yönetimindeki tüm paydaşlarla istişare etme fırsatı buluyoruz. Kurulduğu günden bu yana Ak Parti Teşkilatı vatandaştan hiç kopmadan, iç içe, el ele ve istişare ile yerel ve genel ölçekte hizmet anlayışını sürdürmektedir’ diyerek açıklamalarını tamamladı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
test