Geç kalmamak | Gölcük HaberGölcük Haber

18 Mayıs 2022 - 13:23

Geç kalmamak

Son günlerde sokakta basında spor kamuoyunda herkesin dilinde Gölcükspor  var.  Bilen, bilmeyen, sorumlu olmayan herkesin kimileri basın toplantısıyla, kimileri köşe yazılarıyla, kimileri sağda solda

Geç kalmamak
Son Güncelleme :

04 Ekim 2019 - 14:21

9983 okuma

Son günlerde sokakta basında kamuoyunda herkesin dilinde Gölcükspor  var.  Bilen, bilmeyen, sorumlu olmayan herkesin kimileri basın toplantısıyla, kimileri köşe yazılarıyla, kimileri sağda solda eyvah ne olacak bu takımın hali şu kadar borç var, tesisler bakımsız, sahalar terkedilmiş, klüp TFF kıskacında, alacaklılar sırada  Başkanı ve yönetimi arıyoruz telefona çıkmıyorlar diyenler çoğaldı. Banka çek vermiyor, kulüp senet veriyor gibi gibi söylemler kulübe zarar veriyor. Buna önlem alamadınız,sorunları çözemediniz.

Aralık ayında olağanüstü yapılan kongrede yeni yönetim gelenler darmadağın kimsenin bir şey bilmediği, hatta yönetimde olup banane diyenlerin bile olduğu, ne olacak dendiğinde ne olursa olsun ben yokum diyenlere kadar sıkıntı var olduğunu gözlemlemekteyim.

Durum böyle olunca az da olsa sevdalıları üzülmekte ve gelişmeleri endişeyle izlemekteyim. 1 sezon bitti nasıl bitti futbolcu ve piyasaya olan maç başları ve sair borçlar ödendi mi veya ödenecek mi?Bunun cevabı var olan yönetim cevaplaması lazım. Bu bakımdan Başkan Ahmet Şahine sesleniyorum kongreye bir sene var. Eğer kendine ve yönetim kuruluna  güveniyorsan ben bu işin altından kalkarım diyorsan eyvallah ama hayır diyorsan geç kalma bir an evvel çare ara ama bu senin başkanlığında yeni yönetimle olacak iş değil bilesin. Çabuk karar ver inan ki çok geç kalırsan kulübümüz zarar görür.  Bu kararı da sakin  kafayla iyi hesaplayarak ya devam ya tamam demen lazım.

Devamsa yeni sezonda Hoca transferi var, yeni malzemeler alınacak, yeni transferler yapılacak. Takım kampa gidecek bunların da bir maliyeti var.  Bu sezon takımda yer alan futbolcularla alacakları üzerinden helalleşme  yapmak lazım. Bir yandan yeni transfer bir yandan helalleşme bir yandan borç ödeme  bir yandan nakit para olması lazım. Çünkü çek kullanamıyor, seneti  her futbolcu kabul etmez, alacaklılar kabul etmez. 

Yani iş zor, senin de bir ailen küçük çocukların var, onların gelecekleri var, onları da düşünmek senin vazifen  gurur yapıp, yapamadı, bıraktı diyecekler diye kendini ve aileni zora sokma iyi düşün kararını ver.Eğer yokum diyorsan Gölcük sporu kim alacaksa onlara nereye, ne kadar borç, alacak var hesabını yapıp teslim et.  Tabii her şeyden önce ilçemizin mülki amiri, idarecisi  belediye başkanımız Ali Yıldırım Sezerle mutlaka otur hesap ver.   borcun ne kadar olduğunu bilmek zorunda yoksa yarın geç olur.

Çünkü biliyorum ki kara delik büyüyor, her geçen gün daha da büyüyecek. O yüzden karar verirken iyi düşünün derim.  Yola devam dersiniz maddi ve manevi çok iyi desteğe ihtiyacınız var. Burada Belediye başkanımıza sesleniyorum Ahmet Şahini karşına al Başkanım, hesabı kitabı sor anlattıklarını dinle gerçeği gör ve elele hepimiz sizin önderliğinde kulübü düzlüğe çıkaralım alın teri döken hocaların, futbolcularının alacakları olan her kim ve kim derse haklarına verelim derim.

4 senede borçsuz kulübü milyonlarca lira borca sokanlara,çek yasağı getirenlere,itibarını düşürenlere, TFF’de adını lekeyenlere,  futbolcuların idmana çıkmamasını engelleyemenlere az da olsa  lafımız sitemiz olsun ilk günden bugüne kadar yönetimde vazife alan herkes bu kötü durumdan sorumludur.  Hiç biri bana ne diyemez Ahmet Başkan yaptı, bizi dinlemedi diyemezsiniz kardeşim.  Niye mani olmadınız deriz Bir de niye yönetime devam ettiniz deriz.  Geç kalmadan çare var çare geç kalmamak.

Bir parantez açayım; Ahmet kardeşim  iğneyi önce kendine çuvaldızı başkasına batır derim. Niye? Şeffaf olmadın, yönetimle herşeyi paylaşmadın, hep kendi bildiğini yaptın, bizi dinlemedin diye şikayetçiler yönetici kardeşlerim, dert yanıyorlar öyle yaparsan tek kalırsın. Sıkıntıyı sen çekersin, paylaşımcı ol toplantılar yap geliri, gideri arkadaşlarınla paylaş ki neyin, ne olduğunu onlar da bilsinler. Bilmek hakları  çünkü onlarda bu şehirde yaşıyorlar,sokakta herkes birşeyler soruyor adamlar cevap veremiyorlar haklı olarak,onlar da senin gibi yönetici…

BiyografiBiyografi Biyografi Biyografi Biyografi Biyografi v Biyografi BiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografi Biyografi Biyografi Biyografi Biyografi v Biyografi BiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografi Biyografi Biyografi Biyografi Biyografi v Biyografi BiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografi Biyografi Biyografi Biyografi Biyografi v Biyografi BiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografiBiyografi

Adem Ellibeş

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
test