Babanız için hem şık hem kullanışlı bir hediye alın
soplitav şenlikleri

Babanız için hem şık hem kullanışlı bir hediye alın

Zarif, şık ve asil tasarımlarıyla her dönem en anlamlı hediye seçenekleri arasında yer alan Parker, Babalar Günü için bu yıl da özel olarak hazırlandı.

Babanız için hem şık hem kullanışlı bir hediye alın

Zarif, şık ve asil tasarımlarıyla her dönem en anlamlı hediye seçenekleri arasında yer alan Parker, Babalar Günü için bu yıl da özel olarak hazırlandı. 16 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü için tasarlanan Jotter Premium serisi aynı babalarımız gibi köklerine sadık kalan, ancak güzel yazı deneyimini modern zamanlara taşıyan tasarımıyla göz kamaştırıyor. Her detayı özenle işlenen ve kapsamlı testlerden geçirilen Jotter Premium, güven içinde lüks yazı deneyimi sunuyor.

Babalar evin birleştirici, toparlayıcı gücü. Koşulsuz sevgiyle çocuklarını sarıp sarmalayan babalar için en anlamlı, zarif, şık ve asil hediye bu yıl da Parker’dan. 16 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü için hediye bakmaya başlayanların yardımına yine mükemmeliyeti simgeleyen, İngiltere’de iki kez Kraliyet Arması ile onurlandırılan prestij kalemin öncüsü Parker yetişiyor. Güzel yazıyı modern zamanlara taşıyan Parker, her zaman çocuklarının yanında olan babalar için yanlarından ayıramayacakları Jotter Premium Luxury Tükenmez Kalem serisini sunuyor. Mat siyah ve bronz renkleri bulunan, lüks yazı deneyiminde değişmeyen bir ikon olan Jotter’ın yeni serisi babalar için hazırlandı.

Retro tasarımlarını koruyor
Babalara kendi öykülerini yazmaları için gereken güveni veren lüks kalem üreticisi Parker, kökenlerine sadık kalarak 60 yılı aşkın tarihini yansıtan bu tükenmez kalemleriyle, 1950’lerin başlarındaki klasik retro tasarımlarını koruyor. Geçmişten aldığı tecrübe ve ilhamı, simgesi olan ok klipsi, dayanıklı ve hafif kasalarıyla birleştirerek geniş bir renk yelpazesine sahip paslanmaz çelik ile modernize ediyor. Böylece Parker, babalara hak ettikleri saygıyı bu özel serisi ile gösteriyor.

Söz uçar yazı kalır
Kullanımda zarafet ve incelik sunan Jotter serisi, kullanıcılarının yazmaya zaman ayırmalarını, düşüncelerini yaratıcılıklarının akışına bırakmasını sağlıyor. ‘Söz uçar yazı kalır’ diyerek yazmanın önemine inanan Parker, Jotter Premium serisini babalar için özel olarak hazırlanan hediye kutusunda sunuyor. Her detayı özenle işlenen ve kapsamlı testlerden geçirilen Jotter Premium serisindeki kalemlerin her biri KDV dahil sadece 150 TL’ye satılıyor.

Etiketler: parker kalem babalar günü hediyesi gölcük hediyelik eşya babalar günü ne alsam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!