Çevre Temizliği İçin Duyarlı Vatandaşlara Çağrı
soplitav şenlikleri

Çevre Temizliği İçin Duyarlı Vatandaşlara Çağrı

Gölcük Belediyesi daha yaşanabilir bir çevre oluşması için yoğun çalışmalarına bayram sonrası da devam ediyor. Çevreye duyarlı vatandaşların çevreyi kirletmemeleri ve oluşan atıklarda ise 411 00 10 telefonu arayıp bilgi vermesi bekleniyor.

Çevre Temizliği İçin Duyarlı Vatandaşlara Çağrı

Bu anlamda Temizlik İşleri Ekipleri’nin ilçe genelinde sürdürdüğü ot kesim ve temizlik çalışmaları sistemli bir şekilde sürdürülüyor.

GÖRSEL KİRLİLİK ENGELLENİYOR

Gölcük Belediyesi daha yaşanabilir bir çevre oluşması için yoğun çalışmalarına devam ediyor. Yapılan bu çalışmalarla birlikte Gölcük’ün daha temiz ve güzel olması için ekipler ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Temizlik İşleri Ekipleri tarafından yürütülen bu çalışmalar da öncelikle belirlenen yerlerinin ot kesim çalışmaları yapılıp, sonrasında oluşan atıklar toplanarak görsel kirliliğin oluşması engelleniyor.

411 00 10 NOLU TELİ ARAMALISINIZ

Belediye Temizlik Ekipleri tarafından yoğun emek harcanarak yapılan bu çalışmalara vatandaşlarımızın daha duyarlı olması, çevreyi kirletmemeleri ve oluşan atıklarda ise 411 00 10 telefonu arayıp bilgi vermesi bekleniyor.

DUYARLI VATANDAŞLARA ÇAĞRI

İlçe genelinde sürdürülen bu çalışmalar neticesinde duyarlı vatandaşlarımızın da desteğiyle daha temiz olunması noktasında teşvik edici rol üstlenilmesiyle Gölcük'ün daha yaşanabilir bir yer olması noktasında rol oynayacağı yetkililerce önemle vurgulanıyor.

Etiketler: çevre temizliği gölcük belediyesi yaşanabilir bir gölcük donanma kenti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gölcük Yazlık'ta Yas Var
Gene Üst Geçit Gene Modern!
Gene Üst Geçit Gene Modern!